JMR English Russian

Pārseguma sijas

Easi-joist® ir precīzi aprēķinātu un izgatavotu siju sistēma, kas padara pārseguma ierīkošanu ērtāku, vieglāku un lētāku.

Tehniski tās ir paralēljoslu kopnes, kuru augšējā un apakšējā joslā izmantoti kvalitatīvi, uz stiprību pārbaudīti koka dēļi, kas savā starpā savienoti ar struktūrelementu - "V" veida metāla atgāzni.

Kopnes

Easi-joist® tiek apvienots koksnes vieglums un metāla atgāžņu izturība. Šo īpašību apvienojums ļauj projektēt pārsegumus dzīvojamām un rūpnieciskām ēkām, kuru laidumi ir lielāki par tiem, kas iespējami ar ierastajām koka sijām, turklāt projektējot iespējams ņemt vērā arī pārkares, konsoles, atveres dūmvadiem, kāpnēm utt. Gatavais siju komplekts nodrošina visas šīs vajadzības, atliek vien to uzmontēt atbilstoši montāžas shēmai.

Kopnes

Easi-joist® sijas ļauj brīvi rīkoties ar starpstāvu telpu. Komunikāciju ierīkošanai un noslēpšanai nav nepieciešami urbšanas vai kalšanas darbi. Siju platums ļauj ērti savienot grīdas seguma materiālu, bet pašas sijas laika gaitā nevērpjas un nemaina izmērus.

Papildus pārseguma funkcijai šos struktūrelementus var izmantot arī kā jumta spāres un statņus nesošo sienu izbūvē.

Kopnes
T: 67754077, MT: 28301000, E: info@jmr-frame.lv